РУШНИКИ

за рейтингом
за рейтингом ціна (зростання) ціна (спадання)

Пропонуємо вам купити махрові рушники з 100% бавовни виробництва Індії «TERRY LUX», Білорусії «Речицький текстиль» і «Аиша»...

Читати більше

Всі наші рушники м'які і пухнасті, з високою поглинаючою здатністю. В наявності є рушники різних розмірів.

Перед тим, як виставити товар в магазин «ТКАЦЬКИЙ ДВІР», ми обов'язково тестуємо всі вироби, перевіряючи їх якість. Купивши у нас будь-який рушник, ви можете бути впевнені - він відмінно вбирає воду і не линяє.

Як правильно вибрати рушник

Основні параметри при виборі: склад, щільність і розмір.

Склад. Тканина повинна бути з 100% бавовни. Купити рушник з бавовни - означає придбати виріб, який буде відмінно вбирати воду і швидко висушить тіло або волосся.

Щільність. Оптимальна щільність - 400-500 г/м2.

Махровий рушник більш високої щільності (до 700 г/м2) коштує дорожче, але це не означає, що він краще. Здатність вбирати вологу залежить тільки від складу, і якщо виріб з 100% бавовни, він в будь-якому випадку буде добре вбирати.

Що стосується міцності, то рушник щільністю 400 г/м2 може прослужити 20-30 років. Однак через 5-7 років він неминуче втрачає зовнішню привабливість, тому краще після цього терміну змінити його на новий.

Розмір. Розміри рушників залежать від їх призначення. Є стандартні розміри за Українським ГОСТом:

  • кухонний рушник - 40x70 см
  • рушник для обличчя - 50x90 см
  • рушник для бані - 70x140 см
  • рушник для сауни - 81x160 см

У нас ви можете купити рушники найпопулярніших розмірів: банний, для обличчя, а також всі інші види рушників.

Додаткові параметри

Пухнастість

Зверніть увагу на довжину петлі. Чим довша петля, тим пухнастішим і м'якшем буде ваш рушник, однак такий виріб вимагає делікатного догляду. Рушники з короткою петлею - більш жорсткі, зате вони невибагливі в догляді.

Етикетка

Вибираючи виріб, обов'язково вивчіть етикетку. Інформація на ній повинна бути українською мовою, із зазначенням ГОСТів і юридичною адресою виробника. Тільки в цьому випадку ви зможете пред'явити магазину претензії. Наприклад, якщо ви купите рушник у нас і раптом виявите брак (що буває вкрай рідко), то зможете повернути або обміняти товар.