«Ткацький Двiр»

Наша мета – правильний текстиль в кожний дім!

«Ткацький Двiр» – українська компанія, що пропонує якісний текстиль для дому. Ми знаходимося в Полтаві, де працюємо з 2010 року.

Наш асортимент – це постільна білизна, рушники, скатертини, подушки, ковдри. Займаємося роздрібною та оптовою торгівлею, обслуговуємо корпоративних клієнтів. Працюємо з дитячими таборами, базами відпочинку, медичними закладами в Полтавській області. Нашу продукцію купують українські курорти і готелі.

Чому наш текстиль – правильний?

Ми робимо і продаємо речі виключно високої якості. Але так як поняття якості для всіх різне, ми вважаємо за краще називати свій текстиль правильним. Правильний текстиль – це продукція, яка відповідає стандартам «Ткацького Двору», а ці стандарти навіть вище, ніж деякі ГОСТи, прийняті в Україні. Кожен наш продукт проходить ретельне тестування перед тим як потрапити у продаж.

У нас ви не знайдете жодного рушника, який линяє, жодного простирадла, яке ковзає або «скочується». Ми пропонуємо тільки такі товари, якими користуємося самі.

Де виробляється наша продукція

У Полтаві у нас є своє швейне виробництво, де ми випускаємо товари під власною торговою маркою
«ТКАЦЬКИЙ ДВІР». Продукція цієї марки – гордість нашої компанії. В першу чергу, це постільна білизна з 100% бавовняної бязі високої щільності плетіння (134г/м2).

Крім цього, ми продаємо товари інших брендів, співпрацюючи тільки з перевіреними виробниками. У нас є продукція відомих білоруських марок «Речицький текстиль», «Блакіт», «Беларускi Льон», товари відомого узбецького бренду «Аіша». Більше 8 років ми є офіційним представником текстильної фабрики «Terry Lux» (Індія), у нас ви знайдете відмінні рушники і махрові простирадла цієї компанії.

Наш шоурум

У Полтаві, за адресою вул. В'ячеслава Чорновола, 18, знаходиться шоурум «Ткацький Двiр», де представлена наша продукція. Тут клієнти можуть побачити своїми очима товар, перевірити, наскільки м'які на дотик наші простирадла і ковдри. Для демонстрації якості товару ми проводимо тестування. Пропонуємо відвідувачам побризкати на рушники з водяного пістолета – перевірити, як швидко ті вберуть вологу. Розливаємо воду на скатертину – показуємо, що завдяки просоченню вона стікає, а не вбирається. Підпалюємо бязь, щоб показати, що наша тканина горить, а не плавиться – це значить, що вона натуральна. У шоурумі ми також проводимо навчання для покупців: пояснюємо, які бувають матеріали і наповнювачі, розповідаємо про розміри і щільності виробів.

Чому клієнти нам довіряють

Сьогодні про нас і нашу продукції знають багато – як в Полтаві, так і за її межами. Більшість покупців, звернувшись до нас одного разу, стають постійними замовниками і рекомендують нас іншим.

Корпоративні клієнти нерідко просто називають нам суму і кількість потрібних їм товарів. Все інше – наша задача: виготовити або підібрати на цю суму продукцію, зробити привабливий зовнішній вигляд товару і доставити за адресою.

Наші покупці можуть бути впевнені, що отримають максимальний сервіс, так як ми цінуємо свою репутацію. Ми не залишимося байдужими ні до одного клієнта і зробимо все, щоб виконати ваші побажання!