ПОДУШКИ

за рейтингом
за рейтингом ціна (зростання) ціна (спадання)

Ми випускаємо подушки з силіконовим наповнювачем і чохлами з бавовняного тіка, з подвійною окантовкою. Якісний наповнювач не збивається і не викликає алергії, чохол з натуральної тканини дозволяє шкірі дихати, роблячи сон здоровим і міцним. Подвійна окантовка гарантує міцність швів на чохлі, не даючи їм розійтися.

Чому наші подушки - одні з кращих в Україні.

Щоб купити хорошу подушку для сну, орієнтуйтеся на два параметри: тканина, з якої зроблений чохол, і матеріал наповнювача.

Яким повинен бути чохол

У дешевих подушках чохли зазвичай з мікрофібри. Це дуже тонка синтетична тканина на зразок плащової . Вона не пропускає повітря, з-за чого шия вночі потіє. Не тримає форму, тому виробники додають стьобану підкладку на основі флізеліну, щоб утримати наповнювач. Застібку на блискавці пропонують, як додатковий сервіс для прання.

Чохол в подушках «ТКАЦЬКИЙ ДВІР»

Для наших подушок ми робимо чохол з тіка. Це міцна тканина, в складі якої не менше 50% бавовни, тому вона добре пропускає повітря. Це позитивно позначається на сні, ймовірність того, що ваша шия буде потіти, зводиться до нуля.

Щільність тіка складає 140 г/м2. Такої щільності вистачає, щоб чохол утримував якісний наповнювач. Блискавку не ставимо, так як при користуванні це слабке місце у подушки.

Яким повинен бути наповнювач

Є силіконові наповнювачі, які спочатку робляться для подушки. А є такі, де основа - пластиковий ящик або пляшка, і після того як вони були використані, їх переробляють на вторинний матеріал. «Вторинний» наповнювач використовується для наповнення дешевих подушок і ковдр. Пластик дробиться, і за принципом «солодкої вати» виплавляється холлофайбер, найдешевший матеріал для наповнення подушок. Очікувати від такої подушки ортопедичних властивостей не доводиться - вона збивається за тиждень. Ми такий наповнювач не застосовуємо.

Наповнювач в подушках
«ТКАЦЬКИЙ ДВІР»

Для наших виробів ми використовуємо виключно первинний матеріал, якісний корейський силіконовий наповнювач. Це ніжний матеріал на зразок тополиного пуху, але синтетичний. Він не вбирає вологу і запахи, не збивається, лише трохи «сідає» з часом. Тому у нас найкраща подушка для сну - м'яка, але досить пружна, без грудок всередині, з гіпоалергенними властивостями.

Ви можете купити подушки марки «ТКАЦЬКИЙ ДВІР» в роздріб або оптом з доставкою по Україні.