КУХОННІ ДРІБНИЧКИ

за рейтингом
за рейтингом ціна (зростання) ціна (спадання)

У нашому інтернет-магазині ви можете купити скатертини, фартухи, вафельні рушники та інші текстильні товари для кухні...

Читати більше

Ми пропонуємо якісні та практичні речі з натуральних тканин, які прекрасно вбирають воду і легко відпираються. Це корисні і красиві дрібниці, які не тільки полегшують щоденну підготовку, але і прикрашають кухонний дизайн, покращуючи настрій.

Кухонні рушники

Від кухонних рушників потрібно, щоб вони швидко вбирали воду і легко пралися, так як господаркам доводиться за день багато раз витирати руки. Найзручніші та практичні рушники для кухні - вафельні, вони ідеально задовольняють ці вимоги.

Переваги вафельних рушників:

  • Відмінно вбирають воду, так як зроблені з 100% бавовни.
  • Миттєво сохнуть.
  • Не залишають ні на руках, ні на посуді ворсинок.
  • Не залишає розводи на скляному посуді.
  • Міцна тканина витримує багаторазові прання при високих температурах.

У магазині «ТКАЦЬКИЙ ДВІР» ви можете купити вафельні рушники поштучно, а також набори рушників для кухні. У нас є вироби різних розмірів, різної щільності і забарвлень. Ми пропонуємо рушники сучасного дизайну, не тільки в класичну клітку, але і з оригінальними малюнками і навіть вишивкою.

Cкатертини

У нас ви можете купити скатертини для обіднього столу, зроблені з 100% бавовни. Для цього виду виробів важливі два критерії: естетичний зовнішній вигляд і здатність швидко і легко позбавлятися від плям.

Ми пропонуємо такі види скатертин:

З восковим просоченням. Плями і сліди від пролитих рідин не вбираються в тканину, скатертина досить протерти, щоб вона стала чистою. Воскове просочення під час прання стирається, але її можна відновити, пропрасувавши скатертину з вивороту гарячою праскою. Цей цикл можна повторити близько 20 разів.

Бавовняні скатертини без просочення. Ці вироби виглядають дуже красиво, їх купують, щоб прикрасити обідній стіл на кухні або на дачі. На тканині, як правило, зображені соковиті яскраві фрукти або виноградні грона, є також полотна з етнічними мотивами і незвичайної окантовкою.

Професійні скатертини для банкетів. Вироби великого розміру - 150х200 см або 150х260 см, призначені для банкетних столів в ресторанах. Висока щільність скатертини, спеціальний склад і здатність відіпрати будь-яку пляму, роблять їх просто незамінними для свят.

Лляні скатертини. Це красиві скатертини, оброблені мереживом, не призначені для обідніх столів. Вони служать елементом декору.

У магазині «ТКАЦЬКИЙ ДВІР» є також кухонні фартухи з вишитими написами, рукавички, серветки та інші дрібниці для кухні.