КОВДРИ ТА ПРОСТИРАДЛА

за рейтингом
за рейтингом ціна (зростання) ціна (спадання)

Це один з кращих виробників текстилю в Україні за критерієм співвідношення ціни і якості. У каталозі представлені всі розміри ковдр: дитячі, полуторні, подвійні і євро.

Види ковдр

Жакардові ковдри

Жакардові ковдри - вовняні, без тканинного покриття зверху. У радянські часи їх називали «верблюжі ковдри», такі вироби дуже цінувалися. Жакардові ковдри бувають різної якості, найдешевші з них зустрічаються в потягах. Ми продаємо ковдри категорії «люкс», це дуже якісні вироби з овечої вовни, довговічні і теплі. У їх складі 65% вовни, 10% бавовни і 25% ПАН (поліакрилонітрила).

Плюси таких виробів:

  • Вони «дихають» і тонкі, але при цьому теплі.
  • Під ними тепло, але не парко, вночі тіло не потіє.

Добавки в вовні надають ковдрам додаткову міцність і полегшують догляд за виробом.

Cтьобані ковдри

Стьобані називають ковдри з тканинним покриттям і будь-яким наповнювачем. Наповнювач може бути пуховим, вовняним або синтетичним.

Пухові ковдри

Пух - натуральний матеріал . Пухова ковдра - унікальна: під ним однаково комфортно спати і в холодний січень і в жаркий липень. Так відбувається тому, що пух здатний прибрати надлишок тепла, під такою ковдрою вам буде тепло рівно настільки, наскільки потрібно.

Інші переваги пуха:

  • Пуховий наповнювач в тіковому чохлі пропускає повітря, під ним шкіра дихає, не виникає неприємна пітливість.
  • Пухова ковдра дуже м'яка, легка і повітряна, спати під нею - одне задоволення.

Ковдри з наповнювачем з вовни

Ковдри в бавовняному чохлі з наповнювачем з вовни добре пропускають повітря, шкіра під ними «дихає» і не потіє. Вони теплі і м'які, завдяки тканинному чохлу зовсім не колються і не залишають на білизні ворсинок.

Якщо ви хочете купити гарну ковдру для домівки - вибирайте вовняну або пухову.

Ковдри з синтетичним наповнювачем

Синтепоновий і силіконовий наповнювачі - синтетичні матеріали, вони не пропускають повітря. Однак у таких ковдр є свої переваги. Вони теплі, коштують недорого, їх можна прати в машинці. Якщо ви хочете купити практичні ковдри для готелю, віддайте перевагу синтетичному наповнювачу.